Rower SZOSOWY (150 km)
grupa startowa 1 (08:00)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
1 MAŁKOWSKI ADRIAN M III Bolesławiec ROAD-RACING.PL
2 Grum Marek M V Police
3 NOWAKOWSKI Krzysztof M IV NOWA SÓL DOBRA STRONA MOCY
4 Robakowski Marcin M II Nowy Tomysl Klub Kolarski Fala Park
5 Idzikowski Jacek M III Sątopy NKB Chyży Nowy Tomyśl
6 Karlik Damian M II Wrocław
7 Glowczyk DANIEL M III Milkowice Bicycle grzymalin
8 ŚLEDZIONA MAREK M IV Ruszów Road-Racing
9 Kuźniar Marcin M V łódź
10 Czartoryski Tytus M VII Oborniki Slaskie Szerszenie
11 Kunicki Konrad M III Wrocław GVT
12 Glowczyk Dariusz M III Milkowice Bicycle grzymalin
13 Szymoniak Radosław M III Wrocław QUEST ACT
14 Szczepkowski Pawel M II Wroclaw Rawex Energy Saving
grupa startowa 2 (08:02)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
15 Pala Sławomir M II Myszków -
16 Wojtyś Mirosław M V Niekłończyca Góral Police
17 Frąckowiak Paweł M V Konarzewo Pitbull Team
18 Toczyński Paweł M IV Jelenia Góra
19 Błaszczyk Bartosz M III Świeradów Zdrój MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
20 Pawlicki Mariusz M IV Borówiec Posnania
21 Saleniuk Wojciech M IV Nowogród Bobrzański
22 Wołodko Grzegorz M III Smolec
23 Skowroński Rafał M III Wrocław Rawex Energy Saving
24 Szyc Mariusz M IV Kalisz KTS Hellena
25 Cirocki Wacław M V Wrocław
26 Leniec Krzysztof M IV KLUCZBORK DOBRA STRONA MOCY
27 FILIPIAK LECH M VI Wrocław
28 Kosicki Marcin M IV Zalasewo
grupa startowa 3 (08:04)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
29 Sowa Grzegorz M IV Kluczbork Dobra Strona Mocy
30 Łój Zygmunt M VI Sosnowiec
31 Dowczyński Michał M III Piła kameleonteam
32 Rymarczyk Rafał M III Parszów
33 kalinowski zdzislaw M V choszczno
34 Fitał Mirosław M V Wrocław
35 Piasecki Leon-Leszek M VI Zielona Góra szakal
36 PALUS PAWEŁ M IV JÓZEFOSŁAW Luft Tri Team
37 bocian adam M II wrocław oś racing team
38 SZYSZKA ARTUR M IV BARLINEK BARLINECKA GRUPA KOLARSKA
39 Oleś Rafał M III Skarzysko-Kamienna OTR INTERKOL
40 LATAJKA KUBA M III OSTRÓW WLKP otr interkol
41 Swinarski Robert M V Poznań
42 Przystajczuk Robert M IV Dąbrowa Górnicza Bike Atelier
grupa startowa 4 (08:06)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
43 Soboń Zbigniew M V Klodzko ESKA TEAM
44 Lorek Daniel M IV Milicz
45 Przybylski Tadeusz M VI Pudliszki GKR gostyn
46 Lasota Jacek M III Trzebnica KKS Trzebnica
47 GLAPIAK ROBERT M IV LESZNO
48 Kaźmierczuk Grzegorz M III Wrocław
49 Tarzyński Przemysław M IV wloclawek
50 Staszak Mariusz M V Śrem Śrem
51 Kubicka Małgorzata K IV Nowogard LKK Nowogard
52 Wróbel Wojciech M IV Warszawa ULTRA-DANIELO Sportswear Team
53 KOZIOŁ JACEK M IV Michałowice
54 Zawada Przemek M III Wrocław questsport.pl
55 Wągrowski Sławomir M IV Wolica KTNSZ HELLENA
56 Brewka Rafal M IV Regensburg, Niemcy BikeTeam Regensburg
grupa startowa 5 (08:08)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
57 Lindner Daniel M IV Opatówek KTNSZ HELLENA
58 Jurkowlaniec Mikołaj M II Wrocław IM-Motion Kross Team
59 Berdzik Piotr M II Wrocław Im-Motion Kross Team
60 Szyber Przemysław M III Wrocław
61 Skrzypczyński Marek M III Wrocław WaveAmigos.pl
62 Kępczyński Tomasz M IV Walidrogi, Tarnów Opolski
63 Tulimowska Beata K V Włocławek LUMAC WTR Włocławek
64 WRÓBEL MARCIN M III WROCLAW Im motion kross team
65 Wołkowski Rafał M IV Wrocław SPORT-PROFIT
66 Nowak Maciej M III Leszno Team Wituch
67 Jurzyca Edward M VII Orzesze PRO-KAN-KRUPINSKI-SUSZEC
68 Byrski Robert M IV Nysa Nysa
69 MIZURO WOJCIECH M III LESZNO REAL64-100
70 Głowacki Ryszard M V Brudnice
grupa startowa 6 (08:10)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
71 MIĄGOWSKI RADOSŁAW M IV KALISZ KTNSZ HELLENA
72 Kucharski Rafał M III Dąbrówka Wlkp.
73 Kruszka Mariusz M III Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRY
74 Juskowiak Jakub M III Poznań -
75 Kupis Przemysław M IV Kuraszków Kuraszkowski Klub Kolarski HU
76 NOCOŃ ROBERT M IV NYSA NYSA CYCLING KLUB
77 Binkowski Andrzej M VI Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska
78 Mielcarek Agnieszka K II Poznań BNIŃSKA PRACOWNIA ROWERÓW
79 Truszkiewicz Mariusz M IV Gryfino
80 DUMAŃSKI ADAM M IV Nysa www.termosy.com.pl
81 Krysztofczyk Piotr M III Łódź
82 Ciapała Mateusz M II Wrocław Ciclismo Wrocław
83 Bakalarczyk Marcin M III szczecin szczeciński klub rowerowy gry
84 Mencfeldowski Robert M IV Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL
grupa startowa 7 (08:12)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
85 Gieregowski Piotr M IV SULECHÓW SuGRo Sulchów
86 Skoczeń Marcin M III Bardo HOTEL BARDO
87 Cichy Paweł M VI Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łas
88 fudala michal M III szczytna
89 Koralewski Paweł M III Poznań gRUNwald team Poznań
90 Mazur Jacek M IV Warszawa
91 CZERWIŃSKI GRZEGORZ M III Łódź ragga bomba team
92 KLUCZYNSKI KAMIL M III POZNAŃ yeats club Sligo
93 Kowalewski Jan M VII Świnoujście ks.Uznam
94 Majdra Radosław M IV Sulechów SUGRO Robert Majdra
95 Zaborowski Jarosław M IV Wrocław
96 RAWSKI RYSZARD M VI Wroclaw RAWEX EznERGY SAVING
97 BADOWSKI ARTUR M III LUBACHÓW
98 Salwach Dariusz M IV Oława
grupa startowa 8 (08:14)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
99 BIŃCZAK MICHAŁ M IV Starachowice
100 WęglarskI Roman M V Trzebnica KKS TRZEBNICA
101 Bogdajewicz Grzegorz M IV Topola Mała OTR INTERKOL
102 Węglarska Barbara K V Trzebnica KKS TRZEBNICA
103 Seraszek Czesław M V koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp.
104 Słowik Piotr M IV Tanowo Góral Police
105 Żurawski Mateusz M III Prusice Sport-Profit Cannondale
106 Sikora Grzegorz M IV Kowary
107 Danaj Piotr M VI Lubin ccc dziejana
108 Strychar Grzegorz M III Wrocław Mitsubishi Materials Mtb Team
109 Chojnacki Artur M IV Mędłów GT RAT
110 WINIARSKI ROBERT M IV KOWARY QUEST
111 Górniak Piotr M IV Częstochowa ESKA Team
112 Zmyślony Arkadiusz M IV Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp.
grupa startowa 9 (08:16)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
113 Lisiecki Mariusz M III Krobia GKR Gostyń
114 Wolski Marek M IV Lubin Wataha Team Lubin
115 Kopania Kamil M II Ziemnice Fabryka Triathlonu
116 Gubała Wojtek J. M III Gorlice Grupetto Gorlice
117 Stempniak Adrian M II Śrem Ciacho Team Triathlon
118 BAJ JAROSŁAW M III MARCINKOWICE crossant.pl
119 Pietraszek Mariusz M IV Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW
120 Lisiecki Leszek M V Gostyń GKR Gostyń
121 Urgacz Mirosław M III Racibórz Mitsubishi Materials MTB Team
122 Piekielko Vaclav M IV Bielsko-Biała Lord Vader
123 LITAROWICZ ADAM M V DRAWSKO POMORSKIE - - - - -
124 Dąbrowski Edward M VII Bojadłą
125 CZAPLINSKI JAN M VI Oleśnica Rycerze Rolanda Środa Śl
126 Woś Jan M VI Wrocław
grupa startowa 10 (08:18)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
127 Lis Paweł M III Rokitnica Klub Rowerowy Jastrzębie Łas
128 Kempa Zdzisław M VI Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska
129 Wiejkut Krzysztof M III Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
130 Kreft Zbigniew M V Śrem
131 KŁODNICKI KRZYSZTOF M III LASKI Cart-Pack Sokół Bralin
132 Kołodziejski Marian M V Dzierżoniów
133 Cieśla Arkadiusz M III Byków
134 Tomaszewski Karol M III Bartąg Mustang Team Pasłęk
135 Tomaszewski Zbigniew M VI Pasłęk Mustang Team Pasłęk
136 MATUSZEK TADEUSZ M V Rybnik
137 Krawczyk Włodzimierz M V Śrem
138 WOŚ ANDRZEJ M V NYSA
139 Wesołowski Jan M VI Świnoujście KS Uznam
140 Ratajczak Michał M II Rawicz RSC BIKE RAWICZ
grupa startowa 11 (08:20)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
141 Jonatowski Zygmunt M VI Malbork GK Malbork / Bogdan Bondariew
142 Pikuła Jerzy M VI Gorzów Wlkp
143 Pietruszewski Arkadiusz M IV NOWOGARD LKK Nowogard
144 Opielewicz Maciej M V Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp
145 Jaroszewicz Mirosław M IV Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team
146 Wiktor Paweł M III Borów Wielki Dobra Strona Mocy
147 Świerczyński Sebastian M II kalisz KTS HELLENA
148 DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF M III BYSTRZYCA DOLNA LITWIN TRIATHLON TEAM
149 CHROBOT MARUSZ M III KRĘPICE GT RAT
150 Jabłoński Damian M III Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
151 Kryczka Klaudiusz M IV Warszawa
152 Martyniak Michał M III Łowicz
153 Zaradniewicz Zbigniew M III Oleśnica Szerszenie Trzebnica
154 Szlęk Paweł M II Trzebnica PM Rider Team
grupa startowa 12 (08:22)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
155 KRĘŻEL GRZEGORZ M IV WROCŁAW SCT BOW
156 Chmielewski Piotr M III STARAGRD STC Stargard
157 Buraczyński Grzegorz M V Oleśnica Bike Team Oleśnica
158 Skumiał Stanisław M V Łowicz KK Łowicz
159 Jarek Marcin M III Góra DGR Racing Team
160 Czyżniewski Włodzimierz M VI Toruń
161 Wątroba Tomasz M IV Libiąż Tauron Wydobycie
162 Kaczmarek Zbigniew M IV Trzebnica KKS Trzebnica
163 Stanowicz Maciej M II Swiebodzice Mitsubishi Materials MTB Team
164 Bałamącek Krystian M IV Nowe Skalmierzyce TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE
165 Gacek Artur M III Wrocław LKK Wulkan Legnica
166 Góra Sebastian M III Oleśnica
167 Jabłoński Daniel M VI Boguszów Gorce
168 URBAŃSKI SŁAWOMIR M IV WĄGROWIEC XXX
grupa startowa 13 (08:24)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
169 Jankowski Krzysztof M IV Włocławek
170 Orzechowski Marcin M III Łódź RaggaBomba
171 Krężel Piotr M II Góra DGR RACING TEAM
172 Pawelec Mariusz M V Cieszków brak
173 Stankiewicz Agnieszka K III Wrocław Labosport Team
174 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ M IV Cieszkow
175 Łańcucka Irena K V Wrocław KKS Trzebnica
176 Łańcucki Krzysztof M VI Wrocław KKS Trzebnica
177 BOGDAŃSKI ANDRZEJ M IV SOBÓTKA
178 Witkowski Damian M III Krotoszyn
179 Kurzawiński Zbigniew M V Lubin Niezrzeszony
180 Debski Dariusz M V Wroclaw
181 Gdesz Miroslaw M IV Warszawa
182 Podgórski Piotr M III Warszawa Varso
grupa startowa 14 (08:26)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
183 Imioła Piotr M IV Syców
184 Dykas Marcin M III Wrocław Sport-Profit
185 Żuchowski Jacek M V Wrocław
186 Basiński Michał M IV Wrocław
187 Woźniak Elżbieta K IV Szczecin Cubica Racing Team
188 Wagner Krzysztof M IV Iława WtF Iława
189 siedlecki marek M IV Oława welda team
190 Deis Piotr M III Malbork GK Malbork / Bogdan Bondariew
191 Kuczmarz Edward M VI Wrocław Szerszenie Trzebnica
192 SIUPKA PIOTR M V GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE
193 Wiatrak Rafał M III Milicz Szerszenie Trzebnica
194 Dołmat Stanisław M V Gorzów Wlkp. Kolarze Gorzów
195 Żelazny Marek M IV Czernica
196 Piesiak Krzysztof M IV Kórnik
grupa startowa 15 (08:28)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
197 Pesz Paweł M IV Wrocław InsERT Team
198 Poli Leonardo M IV Wrocław Ciclismo Wrocław
199 Maciaś Tomasz M IV Opole ESKA Team
200 Skrzynkowski Piotr M III Opole
201 Grabowy Tomasz M III Chrzanów Agregaty EPS SYSTEM
202 Janiszewski Arkadiusz M IV środa śląska GT RAT
203 Kominek Andrzej M V Wrocław
204 SABOK BERNARD M IV Wrocław
205 Walczak Włodzimierz M V Leszno LKK DRUŻYNA SZPIKU
206 MARIUSZ CHYŁA M IV KĄKOLEWO REAL64-100
207 Dąbek Arkadiusz M III Wrocław TAU GROUP
208 NAWRACAJ MICHAŁ M II JAWOR GVT
209 Bensari Wit M IV Dzierżoniów HBA
210 STACHOWIAK MICHAŁ M II LESZNO REAL64-100
grupa startowa 16 (08:30)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
211 Paprzycki Bartosz M III Oborniki Śląskie
212 Sakuta Tomasz M III Wrocław Triathlon Mietków Team
213 Król Kamil M II Oborniki Śląskie OŚ Racing Team
214 Damek Bogusław M IV Bielsko-Biała Remik Bike
215 LECH KRZYSZTOF M IV SULISTROWICE LEŚMIAN
216 Rajca Michał M II Głuchołazy GT RAT
217 WĘCŁAŚ WOJCIECH M III Oborniki Śląskie Oś RacingTeam
218 Klisz Iwo M III Wrocław TRIBITION TEAM
219 Alminas Ramunas M III Wroclaw GT RAT
220 MISZTUK KAROL M III MIŁKOWICE Magazyn Bike
221 Niebudek Mateusz M III Wroclaw
222 KUBIK KRZYSZTOF M II KROTOSZYN OTR INTERKOL
223 WOJTYŁO MICHAŁ M III Wrocław GT RAT
224 Paterek Artur M IV Krotoszyn OTR Interkol
grupa startowa 17 (08:32)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
225 Masłowiec Bartosz M III Wrocław RADIO WROCŁAW
226 Dobosz Adam M III Wrocław Deichmann
227 Trzaska Marcin M IV Wrocław GVT
228 Pisula Mateusz M III Wrocław Sponsoruje mnie ŻONA.
229 Stajszczyk Jarek M III Ostrzeszów
230 Kierzek Robert M IV Raszków OTR Interkol
231 Miałkas Piotr M IV Buk
232 Michalak Dominik M IV Frankowo LKK Leszno
233 Klimas Marcin M III Wrocław GT RAT
234 Przeworski Roman M IV Buk
235 Białek Tomasz M III Kępno GT RAT
236 Golon Patryk M II Pruszków ADI OSTRY
237 Rajczyba Małgorzata K V Wrocław
238 Szczygieł Jacek M V Pyskowice -

Rower MTB (150 km)
grupa startowa 18 (08:34)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
239 Cebulski Tomasz M V Chorzów
240 BAUTA ZBIGNIEW M IV Kaszczor Cień Szułany
241 Dudas Zbigniew M IV Barlinek
242 Miecznikowski Dariusz M IV Wrocław SCT Bike On Wax
243 Pszenica Bogdan M V Praszka DMG MORI CYCLOTRENER TEAM
244 Fortoński Henryk M V Wałbrzych bez
grupa startowa 19 (08:36)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
245 Walkowiak Dariusz M IV Kolsko
246 Ambroziak Jan M VII Słubice Podopieczni Aniołów Strożow
247 Koc Bogdan M II Wilkanów Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
248 Ziemiński Edward M V Nowa Ruda KKZK
249 Żygadło Grzegorz M V Radków Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
250 ADAMOWICZ KATARZYNA K IV Kluczbork UKS Stobrawa
251 Knaś Krzysztof M IV Wrocław
252 Noga Darek M III Łagów InsERT Team
253 Byrski Józef M VII Bielsko-Biała BTC Bielsko - Biała
254 Stepnowski Tadeusz M VII Nowa Sól NUTW NOWA SOL
grupa startowa 20 (08:38)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
255 Jankowska Iwona K V SULECHOW
256 Marchel Tomasz M II Solec kujawski
257 Garstkiewicz Wojciech M IV Poznań
258 Frodyma Andrzej M V Wrocław QUEST ACT
259 Wewiórski Andrzej M VI Wrocław
260 Ludas Michał M IV Wrocław Bikestats.pl
261 Szalewicz Małgorzata K IV Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ
262 Tarnawski Zenon M VI Świnoujście KS Uznam
263 Drozdowski Józef M VI Głogów brak
264 Buraczyńska Elżbieta K V Oleśnica Bike Team Oleśnica
grupa startowa 21 (08:40)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
265 Kuczera Tadeusz M VI Jankowice
266 Mazurczuk Robert M IV Malin
267 Pastusiński Robert M IV Wrocław QUEST ACT
268 Urbański Norbert M III Rzeszów
269 Brendel Tomasz M III Rawicz RSC BIKE RAWICZ
270 Łuszcz Wojciech M V Legionowo
271 Matyka Michał M III Wrocław Mtb Votum Orbea Team Wrocław
272 Buczyński Witold M VI Szczecin SznupaTeam
273 Lubiński Zbigniew M V Świnoujście KS Uznam Świnoujście
274 ZADWORNY MAREK M V Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE

Rower SZOSOWY (85 km)
grupa startowa 22 (08:50)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
275 Morawski Marek M IV Wrocław
276 Lasota WIESLAW M V TRZEBNICA kks Trzebnica
277 MŁYNARCZUK BOLESŁAW M VI RACIMIERZ
grupa startowa 23 (08:52)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
278 PROKOPCZYK WIESŁAWA K V TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA
279 Kocik Małgorzata K V Trzebnica Szerszenie Trzebnica
280 SZTUR ROBERT M II Wrocław
281 IWANKIEWICZ MICHAŁ M III SWARZĘDZ ZGRUPKA LUBOŃ
282 Kołda Sebastian M IV Jugowice GVT
283 Wójtowicz Przemysław M III Kłodzko KRĘŻBUD WĄS SPORT
284 Kaltbach Kordian M IV Krapkowice JLL Cycling Team
285 Galas Wiesław M V Wrocław
286 CHARŁAMPOWICZ ROBERT M V Wrocław
287 Ziental Kamil M II Namysłów FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARG
288 Bartkowiak Krzysztof M II Sepno
289 Siemiński Aleksander M VI Kamienna Góra NSPJ
290 Tondel Grażyna K III Poznań
291 GIERLIK MARTA K II MIEJSKA GÓRKA
grupa startowa 24 (08:54)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
292 Gierlik Jakub M II Miejska Górka GKR Gostyń
293 krzywicki leszek M V trzebnica team elmar
294 Krauze Wojciech M V Wrocław harfa-harrysson felt tim
295 Dawicki Jan M VI Buczek Jastrzebie Łaskie
296 Antosiak Tomasz M III Złotoryja Triathlon Mietków Team
297 LASKOWSKI JAROSŁAW M IV Szczecin PREMA CYCLING TEAM
298 Szablewski Adam M III Czarny Bor
299 Franz Pawel M III Wosztyn KKFP
300 Rościszewski Maciej M II Nowy Tomyśl KLUB KOLARSKI FALAPARK
301 Michalak Paweł M IV Osiek Mały
302 NOWAK Adrian M II Wolsztyn Kkfp
303 stempin waldemar M IV wolsztyn kkfp
304 Szymański Marek M VI Nowogard LKK Nowogard
305 ROCHNA SŁAWOMIR M IV STARGARD
grupa startowa 25 (08:56)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
306 Rutski Karol M VI WROCŁAW Sport-Profit Cannondale Team
307 Goliński Łukasz M III Łódź Ichem Sport Team
308 Lech Krzysztof M IV Twardogora
309 Majorczyk Paweł M IV Leszno Woleos Companeros
310 Marciniak Piotr M V Milicz
311 Antczak Piotr M IV Wrocław festbook.pl
312 Łoziak Krzysztof M III Oława
313 Kuhn Marek M V Rogoźno
314 Talbierz Paweł M II Plewiska
315 Lechowski Marek M V Wrocław ESKA TEAM
316 Nowak Bartłomiej M III Komorowice TMT Triathlon Mietkow Team
317 Kuczkowski Piotr M II Żmigród
318 GRZEGORCZYK BARTŁOMIEJ M III WAŁBRZYCH NIEZRZESZONY
319 OWSIANNIK GRZEGORZ M III Legnica
grupa startowa 26 (08:58)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
320 Samiec Marek M IV Bystrice LTT
321 ŚMIETANA Marcin M IV Wrocław Triathlon Mietków Team
322 KAMIŃSKI MARIUSZ M III SMOLEC molto mtb team
323 Cudo Tadeusz M V Marklowice
324 Pytlak Maciej M II Kostrzyn Tempus Team
325 Rybicki Maciej M III Środa Śląska 50upat
326 bandrowicz igor M III prusice Dolpasz Skokowa
327 Boruta-Kołodziej Emilia K III Wrocław
328 Łuczkiewicz Jacek M IV Wilkszyn Rycerze Rolanda Maciejewski Te
329 MUSIAŁOWSKI MARIUSZ M V STRZELIN NIEZRZESZONY
330 sofczyński marek M IV obra znicz...Obra
331 Markiewicz Adam M III Wrocław Włochate Giry
332 Rek Henryk M VI Lodz KS Mocne Kolo
333 Sumera Magdalena K III Miechów Omega Auto Części Miechów
grupa startowa 27 (09:00)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
334 Leniec Marek M IV Ligota Dolna Dobra Strona Mocy
335 Durman Marcin M IV Miechów Omega Auto Części Miechów
336 Bachta Grzegorz M III Gorzów Wlkp. KOLARZEGORZOW
337 Grzeszkowski Krzysztof M III Trzebnica
338 Kaim Piotr M II Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team
339 FRANKOWSKI MIECZYSŁAW M VII Łódź
340 DOMAGAŁA ZDZISŁAW M VI PRUSICE WOLNA SKOKOWA
341 Wieczorkowski Stanisław M V Trzebnica
342 MAJCHER MAREK M V BUKOWIEC
343 Jaros Rafał M III Moszczenica Mocne Koło
344 Janiszewski Wiesław M VI Zalesie Śl
345 Michta Ryszard M VI Środa śląska 50upAT
346 stolarek grzegorz M IV Łask jastrzębie łaskie
347 Kowalski Robert M IV Grodków Gtc Gracze
grupa startowa 28 (09:02)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
348 Borysiewicz Ryszard M VI Koszalin Dziki Koszalin
349 Raburski Mirosław M V Leszno AMBIT Racing Team
350 Łaszczuk Łukasz M II Wrocław
351 Bartoszewski Grzegorz M III Długołęka Litwin Triathlon Team
352 MAZURKIEWICZ KRZYSZTOF M II PASIKUROWICE RAWEX-ENERGY-SAVING
353 Dąbrowski Damian M II Bydgoszcz BydgoskaSzosa.pl
354 PRZYBYLSKI MARIAN M V trzebnica SZERSZENIE
355 SKALSKI GERARD M IV trzebnica SZERSZENIE
356 Juszczyszyn Grzegorz M IV Kluczbork Dobra Strona Mocy
357 ZIELIŃSKI BOGUSŁAW M VI BROCHOCIN KKS TRZEBNICA
358 Marecka Monika K II Poznan Boskie Pyrki
359 Płociniczak Natalia K II Osieczna LKK
360 Lippa Jerzy M IV Rydułtowy Mikesz Team
361 DOBOSZ RYSZARD M III wroclaw CICLISMO WROCLAW
grupa startowa 29 (09:04)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
362 Pluta Dariusz M IV Grabowo Wielkie Darko Team
363 Chwiłkowski Borys M III Luboń PKO BP SA
364 Matusiak Michał M III Żory
365 Sikora Robert M V Barlinek
366 Grzegorczyk Damian M III Wrocław
367 PAJOR BARTOSZ M III Wrocław GVT
368 WALASEK GRZEGORZ M IV Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM W
369 WOŹNIAK ROMAN M IV SZYMANÓW GVT
370 Micnas Albert M IV POZNAN
371 BANDZARZEWSKI Maciej M II Komorowice GT RAT
372 Chrząstowski Przemysław M IV Krzemieniewo LKK Leszno
373 Majorczyk Arkadiusz M IV Osieczna Woleos Companeros
374 Wagemann Łukasz M III Kobierzyce GVT
375 Mularczyk Jarosław M V Wrocław GVT
grupa startowa 30 (09:06)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
376 Łaban-Nanowska Joanna K IV Wrocław
377 Wojciechowski Rafał M IV Bierutów NTT Triada
378 Nowicki Piotr M IV Wrocław ROSE Bikes Polska
379 MATLĘGA SŁAWOMIR M IV ŚWIDNICA
380 STACHOWIAK PAWEŁ M IV KĄKOLEWO CIESIÓŁKA TEAM
381 Przybylak Jarosław M V Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku
382 Sobota Marcin M III Groblice AMM
383 Gucwa Andrzej M II Świebodzice Saj-Pol GVT PM Rider
384 Zachacz Andrzej M IV Stargard stc
385 Drzas Adam M III Wojnarowice Ciclismo Wrocław
386 Czemarmazowicz Łukasz M II Stary Wielisław Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
387 Grobelny Bartosz M III Lipno CIESIÓŁKA TEAM
388 Adamowicz Mieczysław M VII Kluczbork UKS Stobrawa
389 NAZOREK KRZYSZTOF M III STARGARD stc
grupa startowa 31 (09:08)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
390 SUCHCICKA AGNIESZKA K III WYSOKA ALICJA Z KRAINY CZARÓW
391 Kasprzak Jacek M III Krotoszyn Ks Krotosz Krotoszyn
392 Marcinowski Patryk M II Kłodzko Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
393 Mądra-Bielewicz Anna K II Poznań ZGRUPKA TEAM
394 HODYL BARTŁOMIEJ M III STARGARD STC
395 Napierała Mateusz M V Siechnice Kalizea
396 Kłos Jan M III Chojnów Studio Maciej Bych - GTO
397 podbielski jacek M V wroclaw brak
398 Olejniczak Zbigniew M IV Gostyń GKR Gostyń
399 RYBAK RYSZARD M IV OBORNIKI ŚLĄSKIE
400 Błoński Marian M VI Trzebnica ŻMIGRÓD
401 Prusak Piotr M III Pietrzykowice GT RAT
402 Zdanowicz Elżbieta K IV Wrocław -
403 Tymański Tomasz M IV Oleśnica
grupa startowa 32 (09:10)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
404 Szymański Jacek M V Wrocław LKS FENIKS Opoczno
405 Kowalczyk Mateusz M II Oborniki Śląskie OŚ Racing Team
406 Turkiewicz Marcin M III Trzebnica KKS Trzebnica
407 Walkowiak Przemysław M III Rawicz
408 Łysoń Marcin M IV Trzebnica kks Trzebnica
409 Skrzypek Tomasz M IV Trzebnica kks Trzebnica
410 Torbus Przemysław M IV Sieradz Tama
411 Motylek Czesław M VI Jelcz Laskowice RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSK
412 ŁABIAK DARIUSZ M IV RAWICZ STREFASPORTU.PL
413 SĘDKOWSKI ŁUKASZ M III TRZEBNICA
414 Miecznik Rafał M III Wołów Nokia Networks
415 Grzelak Marek M II kudowa zdrój KKZK
416 Jasion Bogusław M V Wrocław
417 Woźniak Daniel M III Stargard STC Stargard
grupa startowa 33 (09:12)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
418 Burdziński Bartosz M III Wrocław Immotion specialized team 2
419 Monasterska Agata K III Wrocław Ciclismo Wrocław
420 Wieczorkowski Godzisław M IV Łany Łany Cycling Team
421 Dumitrescu Mariusz M III Sławoszowice Milicz
422 MIELA DAMIAN M II Wrocław PM RIDER TEAM
423 Pruss Marek M IV Kłodzko KKZK Klub Kolarski Ziemi Kłod
424 Matuszak Robert M III Rawicz RSC BIKE RAWICZ
425 Rosiński Piotr M V Osieczna Brzechwa Team
426 KUBICKI ZBIGNIEW M IV SIANÓW MTB TEAM ROWERY MAŁGOŚKA
427 Kowalczyk PIOTR M V OSTRÓW WLKP interkol otr
428 Kreczetowski Krzysztof M III Wschowa Strefasportu
429 Rozumkiewicz Bogusław M V Strzelin
430 Taciak Marek M V Piła Kameleonteam
431 MICHALSKI MACIEJ M III GOSTYŃ GKR Gostyń
grupa startowa 34 (09:14)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
432 Kopiński Tadeusz M V Świdnica MZEC ŚWIDNICA
433 Tonder Paweł M IV Jaworzyna Slaska MZEC ŚWIDNICA
434 Głombowicz Marta K II Wrocław Vixen Alpha
435 Janicki Marcin M IV Trzebnica
436 Neugebauer Robert M VII Iława
437 Pankowski Andrzej M V Pruszowice
438 graniczny krzysztof M IV wrocław
439 Kazuń Barbara K V Rawicz
440 Pytel Arkadiusz M IV Choszczno
441 Miazga Marek M IV Świdnica
442 Nowaczyk Szymon M IV Leszno STREFASPORTU.PL
443 Kulbicki Piotr M III Wrocław Tribition Team
444 Heś Paweł M III Wrocław Ciclismo Wrocław
445 Paduch Jan M V Wałbrzych Team Bike Finger Wałbrzych
grupa startowa 35 (09:16)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
446 Paduch Adam M III Wałbrzych Team Bike Finger Wałbrzych
447 German Adam M VI Krakow
448 B Ą K MIROSŁAW M VI SKARŻYSKO-KAMIENNA
449 GERTIG WALDEMAR M III ODOLANÓW
450 Zagdanski Tadeusz M VII Stargard STC Stargard
451 Walczak Tobiasz M III Koźmin Wlkp.
452 ORZECHOWSKI BARTOSZ M III Łódź Raggabomba
453 Dudajek Radosław M III Świdnica HuzartBikeAdacemy
454 Nowak Jerzy M IV Leszno
455 Kaczmarek Arek M III Strzyżewice profil-xd.pl
456 Fabich Rafał M III Wrocław
457 Bagiński Paweł M II Bierutów
458 Balawajder Jarosław M IV Świdnica PL+US CYCLING TEAM SWIDNICA
459 Ratusiński Radosław M IV Konstancin
grupa startowa 36 (09:18)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
460 Wiśniewski Dariusz M V Wrocław DSK Wrocław
461 Lasota Krzysztof M VI Toruń CARBON TEAM TORUŃ
462 Grelka Włodzimierz M V Ostrów Wielkopolski OTR Interkol
463 Reinhard Stanisław M VI Nowe Skalmierzyce Sokół Skalmierzyce
464 Szmania Feliks M VI Nowe Skalmierzyce Sokół Skalmierzyce
465 Reszka Piotr M V Łódź
466 Kowalczyk Zbigniew M IV Lask Jastrzębie łaskie
467 Karolak Krzysztof M IV Lask Jastrzębie łaskie
468 BIGOŃ MICHAŁ M II Oborniki Ślaskie Oś Reacing Team
469 Wójcik Piotr M V Wrocław Ciclismo Wrocław
470 Merk Marcin M IV Wałbrzych Niezrzeszony
471 Szablewski Remigiusz M VI Bielsko-Biała Beskidzkie Towarzystwo Cyklist
472 Orzechowski Piotr M III Łódź RaggaBomba
473 Tyrakowski Piotr M V Krotoszyn
grupa startowa 37 (09:20)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
474 Lepczyński Piotr M IV Krotoszyn
475 SOŁTYSIAK PRZEMYSŁAW M III LESZNO artofsmile.pl
476 Zmyślony Leszek M IV Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski
477 Płaczek Jerzy M VI Bielsko-Biała BTC Bielsko - Biała
478 WOŁODZKO JOANNA M III WROCŁAW eska
479 Potoczak Wojciech M IV Wrocław HBA
480 Wasilewski Mateusz M II Słubice
481 Wasilewski Dariusz M IV Słubice
482 Micka Marcin M III Uraz
483 LEPKA PIOTR M V Oleśnica KS Lechia Piechowice
484 Romanowska Halina K VI Toruń CARBON TEAM TORUN
485 Mulik Krzysztof M II Wrocław
486 Nowakowski Leszek M VI Wroclaw
487 TOMECKI MARCIN M III CHORZÓW
grupa startowa 38 (09:22)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
488 Jędrzejczyk Paweł M II Wrocław gvt
489 Jasak-Juskowiak Edyta K IV Poznań Amano Interactive
490 Juskowiak Michał M VI Poznań Amano Interactive
491 OLENDER GRZEGORZ M III WROCŁAW GT RAT
492 Lula Ireneusz M V Gdynia
493 Bajsarowicz Tomasz M III Jelcz-Laskowice
494 Wankiewicz Krzysztof M IV Jelcz-Laskowice
495 Matejczuk Zygmunt M VII Swinoujscie KS Uznam Swinoujscie
496 NIEWIEJSKI JERZY M VI MILICZ
497 Hamrol Grzegorz M IV Wroclaw
498 Kontecka Izabela K IV Wrocław
499 SKORUPSKI ANDRZEJ M V KĄKOLEWO BRZECHWA TEAM LESZNO
500 Wasielewski Rafał M III Przygodzice OTR Interkol
501 SZPILA PIOTR M III Długopole Zdroj Maxis Was Sport
grupa startowa 39 (09:24)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
502 Krzeszowski Grzegorz M IV Ruda Śląska
503 Ciołek Piotr M II WROCŁAW Ciclismo Wrocław
504 pyć marek M VII wroclaw wroclaw
505 NOWACKI PAWEŁ M IV RYDZYNA MEIBES
506 Cuch Adam M IV Opole niezrzeszony
507 MACIUSZEK KRZYSZTOF M III OPOLE ZAODRZE BMC TEAM
508 Urbaniak Łukasz M III Opole Zaodrze bmc team
509 Okonski Stanisław M V Łask Jastrzębie Laskie
510 Tałajczyk Piotr M V Poznań Eska Team
511 Sutarzewicz Marcin M IV Wrocław
512 Gulka Ireneusz M IV Oława
513 Ziemniak Robert M IV Oława WeldaOmega Team
514 JĘDRZEJCZYK JACEK M V Wrocław Saj-pol team
515 Chojnacki Filip M II Mędłów GT RAT
grupa startowa 40 (09:26)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
516 Mrugała Maciej M III Wrocław Tribition Team
517 Zając Piotr M IV Kamieniec Ząbkowicki QUEST ACT
518 Zając Bartosz M II Kamieniec Ząbkowicki QUEST ACT
519 Radecki Szymon M II Łódź
520 Kaźmierczak Igor M III Wrocław PM RIDER TEAM
521 Madetko Dariusz M II Kamieniec Wrocławski KWRIDERS
522 Grundys Paweł M III Wrocław KWRIDERS
523 WARZECHA JÓZEF M VI WROCŁAW AMATOR
524 Szul Dorota K III Wroclaw Sport Profit Cannondale
525 Górak Przemysław M III Wierzbno PM Rider Team
526 Berlińska Urszula K IV romnów GT RAT
527 potępski janusz M VI mysłakowice nie dotyczy
528 Chruściński Jakub M II Poznań
529 Lizak Jerzy M V Sobótka niezrzeszony
grupa startowa 41 (09:28)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
530 Mucha Mirosław Adam M VI Wrocław nie
531 Rosik Sebastian M III Szczecin
532 KLUSEK PAWEŁ M IV STARY WIELISŁAW
533 zięciak jan M VI opole interower
534 Lisiecki Jan M VI Krobia GKR Gostyń
535 Pytel Waldemar M V Stargard
536 Sorbian Tomasz M III Wrocław PM Rider Team
537 Andrejów Mariusz M IV Wrocław GVT
538 Gil Andrzej M II Wroclaw
539 Kowalski Grzegorz M II Strzelce Opolskie CYKLOOPOLE
540 Kowalewski Mateusz M II Wrocław BRT Wrocław
541 Komar Łukasz M III Wrocław
542 GODYCKI-ĆWIRKO ANTONI M VII TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica
543 Cała mariusz M IV Bukowiec
grupa startowa 42 (09:30)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
544 pęczkowski paweł M III trzebnica LP SERWIS
545 CIEMIĘGA MAREK M VI WROCŁAW niezrzeszony
546 Drobnikowski MARCIN M II RACZYCE odk
547 Józefiak Tomasz M IV Gubin
548 Wiatrowski Rafał M IV Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL
549 Stadler Mirosław M VI Lubin ENERGETYKA Lubin
550 Nowak Zbigniew M V Kalisz
551 ŻUROWSKI Marcin M IV wrocław gvt
552 Hofman Tomasz M III Lusówko Zgrupka Team
553 Domagała Jan M VI Sieradz
554 Rojek Kazimierz M VI Brzeg ESKA Team
555 URYGA DARIUSZ M IV brzezia łaka
556 Ciepaj Bartłomiej M III Wrocław
557 DĘBICKI WOJCIECH M III NAMYSŁÓW TRIADA-NAMYSŁÓW
grupa startowa 43 (09:32)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
558 Perucki Mariusz M IV Wilkowice MEIBES TEAM
559 WĄSATY TOMASZ M III STARGARD stc
560 DĄBKOWSKA DANUTA K IV WŁOSZAKOWICE 35plus
561 Suliga Waldemar M III Wrocław TRIBITION TEAM
562 LESISZ MACIEJ M III HENRYKÓW triada namysłów
563 Kowalczyk Zbigniew M V Ostrów Wlkp OTR Interkol
564 Wojtacha Tomasz M III Trzebnica
565 KOSIEC JÓZEF M V GIERAŁCICE ktukol Głuchołazy
566 Żak Wiktor M VI Wrocław GVT
567 Kryczka Wojciech M III Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
568 WRÓBEL WŁODZIMIERZ M III JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN
569 Wołodźko Tomasz M IV Wrocław ESKA TEAM
570 Jagiełło Zbigniew M VI Łódź MOCNE KOŁO
571 ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ M IV Tyniec Mały
grupa startowa 44 (09:34)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
572 Pakuła Tomasz M III Bojanowo
573 Wiącek Ryszard M VI Brzeg Dolny
574 kurczak paweł M IV trzebnica
575 Krzus Damian Ząbkowice Śląskie
576 TECŁAW AREK M II WROCŁAW LKK Wulkan
577 Rakiewicz PIOTR M III WROCŁAW LKK WULKAN
578 Przysiężniuk Andrzej M IV Opole
579 Grempka Ryszard M VI Wroclaw
580 Lis Marek M IV Krośnice
581 Borgieł Marcin M IV Czechowice-Dziedzice Romski Zespół Kolarski KEREK
582 Ambroziak Katarzyna K IV Szymanów
583 Gregoliński Dariusz M V Jelenia Góra
584 Zapotoczny Mariusz M III Wrocław
585 TRAJEWSKI MARIUSZ M III ZGORZELEC BDN
grupa startowa 45 (09:36)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
586 WINIEWSKI DARIUSZ M III ZGORZELEC BDN
587 Rajchel Slawomir M III Kąty Wrocławskie
588 Morel Agnieszka K III Gorzów Wielkopolski AGA TEAM MTB
589 Gumulak Tomasz M III Bytom
590 DUDEK ks. Józef M V Pniewo VIVA CRISTO REY !
591 Majchrzak Bogdan M VI Milicz -
592 Giszterowicz Krzysztof M V Wroclaw
593 Rajczyba Adam M II Wrocław
594 Rynio Witold M IV Dziadowa Kłoda QUEST ACT
595 SZKOŁUDA ZBIGNIEW M V NOWOGARD duet GOLENIÓW
596 Gierusz Andrzej M V Wrocław T&J
597 KAROLEWSKI BARTŁOMIEJ M III Krotoszyn x
598 Ciepaj Ewa K III Wrocław
599 Dziki Michał M VI Oleśnica
grupa startowa 46 (09:38)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
600 Zięba Henryk M VI Trzebnica Trzebnica
601 Pieróg Marek M III Knurów Gliwickie Towarzystwo Triathlo
602 Bal Bartosz M III Poznań Zgrupka Team
603 Duśko Daniel M III Dąbrowa Górnicza
604 Stelmaszek Grzegorz M III Iwiny Litwin Triathlon Team
605 Kędroń Czesław M V Głuchołazy KTUKOL GŁUCHOŁAZY
606 Śmiglewicz Ryszard M V NYSA NYSA CYCLING TEAM
607 Lewald Michał M III Opole CYKLOOPOLE
608 Maciaszczyk Roman Bierutów
609 Gosk Marcin M III Swarzędz
610 Kamińska Marta K II Poznań Restive Team
611 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M IV Trzebnica
612 Woźniak Sławomir M VI ŁÓDŹ Mocne Koło
613 MARCINKOWSKI PRZEMYSŁAW M IV TYNIEC MAŁY GVT
grupa startowa 47 (09:40)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
614 Woch Paweł M V Biestrzyków SCT Bike on Wax
615 Biedrawa Tomasz M III Bytom
616 KASPRZYK BARTOSZ M III Bolesławiec Road-Racing.pl
617 wojteczek józef M V bolesławiec
618 Skóra Tomasz M IV Wrocław
619 Kasprzyk Maciej M III Bolesławiec Road Racing
620 Holc Filip M III Kamieniec Wrocławski
621 Szweda Zygmunt M V Sroda Sląska Sroda Sląska
622 Królikowski Ryszard M IV Borówiec DextroEnergy
623 Siudeja Tomasz M III Polkowice OBUDOWA Grupa Pościgowa
624 Jarawka Zbigniew M IV MIRKÓW
625 BARTOSZEK ADAM M III Ostrów Wielkopolski KS ICE-MAT TEAM
626 ZAJĄC Piotr M III Kłodzko Wąs Sport Serwis
627 Konieczny Bogdan M VI Środa Śląska 50upAT
grupa startowa 48 (09:42)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
628 Kosior Marcin M III Pieszyce
629 KURPIEWSKA ANNA K III Wrocław GT RAT
630 KRUSZYNA KRZYSZTOF M V Wrocław
631 ANKUDOWICZ CZESŁAW M VI STARGARD STC
632 Mosiński Tomasz M IV Krotoszyn OTR Interkol
633 Kuszewski Maciej M III Wrocław
634 FONROBERT DOMINIK M III Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
635 Taciak Robert M III Wrocław NOKIA
636 Tomaszewski Marcin M III Jelcz-Laskowice GT RAT
637 Puchalski Piotr M IV Smolec Tribition Team
638 Puchalska Olga K IV Smolec Triathlon Mietków Team
639 Bigos Marek M II Bolesławiec GT RAT
640 Parankiewicz Bogusław M IV Złotoryja
641 REGNER ROBERT M IV Oława Świat Roweru Welda Omega Team
grupa startowa 49 (09:44)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
642 GÓRNY Jakub M IV Stawiszyn
643 Pamuła Piotr M III Oleśnica SCT BOW
644 Moneta Łukasz M II Wrocław
645 Smalec Andrzej M IV Nowa Ruda KKZKwww.klasykklodzki.com
646 Danielak Maciej M II Nowe Skalmierzyce TR Sokół Skalmierzyce
647 Szoplik Zenon M IV Leszno
648 PŁOWUCHA RAFAŁ M IV NYSA BORN TO RIDE NYSA TEAM
649 Czarniecki Dariusz M V Sroda Sląska Sroda Sląska
650 Waleńska Ewa K III Wrocław GT RAT
651 STANOSSEK LUDWIK M V KLUCZBORK
652 Stasik Rafał M IV Poznań Drużyna Szpiku
653 Żak Tomasz M III Wrocław GVT
654 HARKAWA URSZULA K III Nysa BORN TO RIDE NYSA TEAM
655 BUSZEWSKI ZBYSZEK M II RAKONIEWICE
grupa startowa 50 (09:46)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
656 Zaborowski Krzysztof M VI Kędzierzyn-Koźle
657 Wilkowiecki Maciej M IV Twardogóra GVT
658 dragan zbigniew M IV wrocław
659 Wilkowiecki Robert M II Twardogóra GVT
660 Gonera Waldemar M V Środa Śląska 50 UPAT
661 Kuczmarz Rafał M IV Trzebnica
662 Zakrzewski Adam M IV Złotoryja NSZZ SOLIDARNOŚĆ WPEC w LEG
663 Biruta Sebastian M IV Wrocław Saj-Pol Team
664 Bury Paweł M III Bielany Wrocławskie Domator
665 KASPROWIAK kamil M III bojanowo PIZZERIA VERONA BOJANOWO
666 Latos Jerzy M V Środa Śląska 50UPAT
667 Leśniak Karolina K III Wrocław
668 Hodowany Bartosz M II Bolesławiec Road-racing.pl
669 Zaciewski Zbigniew M V Zawonia Molto MTB Team
grupa startowa 51 (09:48)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
670 Bubnowska Violetta K V Zawonia Molto MTB Team
671 Warżała Łukasz M III Wrocław PM Rider Team
672 Dzitkowski Witold M III Gowarzewo TrenerTriathlonu Team
673 Skrzynkowska Joanna K III Opole
674 Pasiński Damian M II Wrocław MiCaR
675 JAKUBOWSKI ANDRZEJ M IV NYSA BORN TO RIDE NYSA TEAM
676 SUŁECKI PIOTR M IV Wrocław Ciclismo Wrocław
677 Saj Adam M III Wrocław SAJ-POL GVT TEAM
678 bujacz Jacek M IV Wrocław
679 NOWAKOWSKI JAKUB M II Wrocław Triathlon Mietków Team
680 Krasiński Jarosław M III Trzebnica
681 Bogusz Sławomir M IV Dobroszyce SCT Bike on Wax
682 Walczak Barbara K V Leszno LKK DRUŻYNA SZPIKU
683 Kluczyński Tomasz M V Mirków GVT
grupa startowa 52 (09:50)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
684 Białek Marta K II Wrocław
685 Murzyn Piotr M III Wrocław Triathlon Mietków Team
686 Sroka Joanna K III Wrocław Triathlon Mietków Team
687 Markowski Michał M II Wrocław PM Rider Team
688 Kaczmarek Radosław M III Poznań
689 Jakubowicz Wigosław M VI Poznań Drużyna Szpiku
690 Krzekotowski Bogusław M V Oleśnica Oleśnicka Grupa Kolarska
691 Iwan Michał M III Wrocław BRT Wrocław
692 Burdyszek Rafał M IV Bytom
693 Sikora Julita K IV Ligota Piękna GVT
694 BIHUN NATALIA K II WROCŁAW GTRAT
695 Pupka Artur M V Ligota Piękna GVT
696 Kosicki Radosław M III Wrocław
697 Skubiszewski Józef M VI Wrocław
grupa startowa 53 (09:52)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
698 Brewka Wojciech M III Pierwoszów GT RAT
699 Jaskula Katarzyna K III Wrocław TMT
700 Kudła Radosław M III Pieszyce GVT
701 KOTOWSKI PAWEL M II wroclaw GT RAT
702 Ruciński Piotr M VI Łódź KS Mocne Koło
703 Środa Michał M III Trzebnica Triathlon MIetków Team
704 Stodółka Szymon M II Wrocław Leniwiec
705 RYBACKI FILIP M IV WROCLAW Coco Bongo Team/ GT RAT
706 Olawiński Karol M III Kobierzyce Triathlon Mietków Team
707 RADKO KRYSTIAN M III PONIATOWICE GM. OLEŚNICA GVT
708 Klisz Anna K III Wrocław TRIBITION TEAM
709 Szkaradek Mariusz M III Wrocław
710 Śmiałko Bożena K IV Wrocław POLART NUTRAXX SMP TEAM
711 Kędziora Aleksandra K III Wrocław GT RAT
grupa startowa 54 (09:54)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
712 BĄKOWSKI JAROSŁAW M IV JELCZ-LASKOWICE
713 Wojtysiak Sebastian M IV Biadki OTR INTERKOL
714 Sabaj Krystyna K III Czarnowąsy ESKA TEAM
715 Schnella Mariusz M III Wrocław
716 Kowalonek Tomasz M IV Rakoniewice Klub Kolarski Fala Park
717 Radecki Maciej M III Wrocław GVT
718 Swatowski Łukasz M II Mietkow ManchesterUnited
719 RÓŻYCKI RADOSŁAW M III Opole
720 WOJTYŁO OLIMPIA K III Wrocław GT RAT
721 Jędrzejak Rafał M III Rawicz Rawickie Stowarzyszenie Cyklis
722 Kalinowski Grzegorz M IV Wisznia Mała GVT
723 Walczak Paulina K II Świdnica GT RAT
724 Kowalewski Piotr M III Wroclaw BRT Wrocław
725 Miazga Michał M IV Dzierzoniów
grupa startowa 55 (09:56)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
726 Strackiewicz Roman M IV Chrząstawa Mała
727 Grehl Paweł M III Wrocław GVT
728 Ziółkowski Marek M IV Paniowice Europa Ubezpieczenia
729 Włoch Mateusz M II Wrocław GT RAT
730 Gustowski Franciszek M VII SOBOTKA KKS Sleza Mat Sobotka
731 Deutschman Piotr M III Wrocław GT RAT
732 Wyleżoł Andrzej M III Zabrze
733 Papiorek Jacek M V Godów
734 Luczys Filip M III Wrocław GT RAT
735 Chernobrivenko Sergey M II Wrocław GT RAT
736 Zapałowski Paweł M III Wroclaw GT RAT
737 Brodziak Andrzej M IV Trzebnica KKS TRZEBNICA
738 Kuczyński Michał M II Wrocław Speed and power
739 Byczkowski Wacław M VI Wałbrzych KKZKklasykklodzki.com

Rower MTB (85 km)
grupa startowa 56 (09:58)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
740 Mileszko Łukasz M III Złotoryja
741 Nowiński Jan M V Trzebnica
742 WĄS JAROSŁAW M V Kłodzko Wąs Sport
743 Charyton Wojciech M III Wrocław IMMOTION Specialized Team
grupa startowa 57 (10:00)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
744 Krzysztof Dytrych M III Wrocław IMMOTION Specialized Team
745 Maziarz Ryszard M V Trzcianka Nie zrzeszony
746 Szczurowski Miłosz M IV Żórawina
747 Kuhn Maciej M III Rogoźno TANDEM SC - rowery BULLS
748 Pietruszewska Iwona K VI Nowogard LKK Nowogard
749 Pietruszewski Janusz M VI Nowogard LKK Nowogard
750 Popko Antoni M IV Wrocław
751 WOJTYCZKA JÓZEF M V Milicz
752 Rynkiewicz Malgorzata K II Wrocław
753 Drab Tomasz M II Wrocław
grupa startowa 58 (10:02)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
754 SABOK HENRYK M VI BOGUSZÓW GORCE
755 Zdanowska Monika K II Poznan Boskie Pyrki
756 Szwaja Lukasz M III Legnica wolny strzelec
757 Kozak Jan M VI Nysa NYSA-GRACZE
758 Cieszyński Jakub M V Ozorowice
759 Lib Radosław M II Wojnowice
760 Olejniczak Roman M IV Kamieniec Wrocławski
761 Hamela Wiesław M IV Pieńsk
762 Śliwak Kamil M III Legnica Feniks Legnica
763 Piasecki Ireneusz M VII Czempiń Champion" Czempiń
grupa startowa 59 (10:04)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
764 Stępień-Dudek Małgorzata K IV Łódź RaggaBomba
765 Tryba Ania K II Brzeg Dolny Brzeg Dolny
766 Proszowski Piotr M IV Poraj PTTK Myszków
767 Miszczak wojciech M VI Ozorowice
768 Busse Józef M VI Śrem
769 Krzesak Jan M VII Żmigród ŻMIGRÓD
770 Śliwak Urszula K II Legnica
771 Mikołajczyk Bernard M VII Milicz Przyjaciele
772 Torbus Henryk M VI Sieradz Tama
773 Jacek Kalkowski M III Sieradz Tama
grupa startowa 60 (10:06)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
774 Jaracz Agata K III Sieradz Tama
775 Molka Małgorzata K V Sieradz Tama
776 Molka Karolina K III Sieradz Tama
777 Misiak Józef M VII Środa Śląska RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSK
778 Maciejewski DARIUSZ M IV Środa Śląska RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSK
779 Styrczula Grzegorz M III Smolec
780 Uszko Rafał M III Nysa
781 Brodziak EUGENIUSZ M V MIĘDZYRZECZ WLKP. TAEM MIĘDZYRZECZ
782 Romanowski Arkadiusz M IV Kudowa Zdrój Cyklon Proal Team
783 Lewandowicz Waldemar M IV Poznań
grupa startowa 61 (10:08)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
784 Zabielski Janusz M V Toruń TTC Toruń
785 Krawczyk Bronisław M VII Czempiń niezrzeszony
786 Tomaszewska Krystyna K IV Żmigród ENERGY FITNESS CLUB
787 Stempin SYLWIA K IV Wolsztyn WolsztynNordanTeam
788 RAU MARCIN M III TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA
789 Stęclik Wacław M VII Milicz niezrzeszony
790 Kliś Paweł M III Trzebnica
791 AndrzejczaK Maciej M V Szczecin
792 Marchel Leszek M V Solec kujawski KMW
793 BALICKI DANIEL M III JELENIA GÓRA
grupa startowa 62 (10:10)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
794 BALICKA JUSTYNA K III JELENIA GÓRA
795 Pawlaczek Tomasz M IV Prusice
796 Pawlaczek Agnieszka K III Prusice
797 Kędzierski Marian M VI Wojciechowice Krężbud - WAS SPORT SERWIS
798 ORFIN PAWEŁ M IV Wałbrzych ORFIN.info TEAM
799 Śleboda Robert M IV Wołów -
800 Śleboda Ryszard M VII Wołów WKB Piast Wrocław
801 Przybylak Sandra K II Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU
802 Przybylak Natalia K II Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku
803 Mika Józef M V Poznań Politechnika Poznańska, WMRiT
grupa startowa 63 (10:12)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
804 Misiurska Agnieszka K IV Oleśnica KKZKwww.klasykklodzki.com
805 Sielowski Jan M VI Trzebnica KKS TRZEBNICA
806 Sterczała Tadeusz M VI Poznań
807 PIOTRKOWICZ PIOTR M III ZGORZELEC BDN
808 GRABCZYK PAWEŁ M III Wrocław
809 Gubernat Adam M V Trzebnica grupa łysego
810 Kowalczyk Ewa K V Ostrów Wlkp OTR Interkol
811 Ciaś Kinga K II Poznań
812 Ciaś Tomasz M II Poznań
813 Idzik Karol M IV Trzebnica
grupa startowa 64 (10:14)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
814 Gajewska Magdalena K II Wrocław ---
815 Gajewski Krzysztof M V Wrocław ---
816 Powolny Tomasz M IV Kudowa Zdroj KKZK
817 Kryczka Michał M IV Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
818 Obrempalski Krzysztof M III Ławszowa BIEGÓWKI JAKUSZYCE
819 Koczwara Katarzyna K II OSOLIN OSA OSOLIN
820 Maśkiewicz Małgorzata K II OSOLIN
821 Kocyła Piotr M IV Złotoryja OLAWS Złotoryja
822 Tomaszewicz Michał M III Lubin
823 Robak Waldemar M V Wrocław
grupa startowa 65 (10:16)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
824 Kuczyński Marcin M III Polanica Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
825 Pogorzelska-Rynio Renata K IV Dziadowa Kłoda QUEST ACT
826 Kuczma Zbigniew M V Trzebnica SYMPATYK SP2
827 Ciaś Anna K II Leszno
828 Duchacz Sławomir M IV Kudowa Zdrój KKZK
829 Ślachetka Paulina K III Poznań
830 Ślachetka Błażej M III Poznań
831 HOTAŁA ANNA K III Wrocław Triathlon Mietków Team
832 ROKOSZ RYSZARD M V WROCŁAW
833 Szymańska Marta K III Kamieniec Wrocławski
grupa startowa 66 (10:18)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
834 Sierpiński Andrzej M VI Gorzów Wlkp.
835 Michalak Grzegorz M V Zalasewo Looksfera/M-Tronic
836 Pazera Karol M IV Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Klodzkiej
837 Grzelak Dorota K IV Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Klodzkiej
838 Potocki Krzysztof M VI Warszawa
839 Krzysztofik Grzegorz M III Szczytkowice
840 Porzucek Tadeusz M VI Gostyń GKR Gostyń
841 NARODOWSKI BOGDAN M V KŁODZKO WĄS SPORT SERWIS
842 Brząkała Grzegorz M III Nysa
843 Hulbój Stanisław M V Kłodzko Wąs Sport Serwis
grupa startowa 67 (10:20)
Nr startowy Zawodnik Kategoria Miasto Klub
844 TOPOLSKI MICHAŁ M II KUDOWA ZDRÓJ CYKLON PROAL TEAM
845 Rosiński Grzegorz M VI Łask Lityński Bełchatów
846 Kopp Jaromir M IV Osolin MacWyznawca.pl
847 SZYMCZAK KRZYSZTOF M III ZDUŃSKA WOLA JESTEM NAJLEPSZY NA ŚWIECIE
848 RADWAŃSKI TOMASZ M IV ZDUŃSKA WOLA JESTEM NAJLEPSZY NA ŚWIECIE
849 RADWAŃSKI MARCIN M III ZDUŃSKA WOLA JESTEM NAJLEPSZY NA ŚWIECIE
850 Rogoziński Rafał M IV Nysa
851 Koniecki Wiesław M V Łask Strefa kolorow
852 MIKSA TOMASZ M III Łask Klub rowerowy jastrzębie łas
853 ZADWORNA URSZULA K V Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE